×

Lipsită de fițe, Inna se relaxează la Sinaia

Lipsită de fițe, Inna se relaxează la Sinaia

1259-286x320 Lipsită de fițe, Inna se relaxează la SinaiaInna a făcut senzație la concertul pe care l-a susținut la București, iar acum a luat o mini-vacanță. Dacă vă așteptați să fi plecat pe cine știe unde, vă înșelați. Săturată de atâtea drumuri și concerte, solista a preferat o locație din România.

”Mă simt în vacanță mereu pentru că înainte de concerte am câteva ore în care mă pot plimba. Acum sunt la Sinaia și mă simt foarte bine. E tot ce îmi doream după acest concert”, a declarat frumoasa vedetă pentru site-ul perfecte.ro.

Referitor la concertul susținut la București, Inna a spus că i-a fost puțin teamă când a oborât din elicopter, dar când a văzut câți oameni o așteaptă și cum o strigă fanii, i-a mai trecut frica.

 

SURSA: Libertatea.ro

 

Partajează acest conținut:

Eu sunt principalul “vinovat” pentru existenta acestei publicații electronice, pretențios numita “Revista”, care își consuma existenta acum în mediul virtual. Sunt un simplu blogger, fără veleități de jurnalist sau studii de specialitate în acest domeniu, fiind economist la baza și manager în activitatea profesionala. Aceasta revista este pentru mine, în primul rand, un hobby, un rezultatul al unei munci zilnice susținută cu mare pasiune și dragoste de tot ce tot ce înseamna frumos în viata (caractere, fapte, locuri), veștile bune și gândirea pozitiva în special, din simpla dorința de a COMUNICA și de a fi mai aproape de OAMENI.

Publică comentariul

You May Have Missed