CONTACT

Contact REDACTIE:

Mobil: 0720.900.669; Email: contact@totpal.ro

FORMULAR de feedback:

asteptam cu interes comentariile si propunerile voastre in legatura cu aceasta revista:

Numele si prenumele (obligatoriu)

Localitate (obligatoriu)

Telefon de contact (obligatoriu)

E-mail de contact (obligatoriu)

Mesaj

AUTORI articole si COLABORATORI ai revistei:

************************************************************************************************************
    1. George Roca – georgeroca@rexlibris.net
    2. Marin Voican Ghioroiu – voicanmarin@yahoo.com
    3. Marian Malciu – marian_malciu@yahoo.co.uk
    4. Georgeta Resteman – restemangeta@yahoo.com
    5. Benone Tanase – tanase_benone@yahoo.com
    6. Dorel Schor – doresol39@gmail.com
    7. Rodica Elena Lupu – relupu@gmail.com
    8. Viorel Vintila – vioryny@gmail.com
    9. Adrian Botez – adrian_botez_senior@yahoo.com
    10. Octavian Lupu – octavian.lupu@gmail.com
    11. Gombos Stelian – stelian_gombos@yahoo.com
    12. Nicolae Nicoara – nnhpoezia@yahoo.com
    13. George Petrovai – george_petrovai@yahoo.com
    14. Octavian Curpanas – octavianus@cox.net
    15. Sergiu Gabureac – gsm_as@yahoo.com
    16. Dan Nicolae Manea – arhimont@live.com
    17. Tatiana Scurtu Munteanu – tatianascurtumunteanu@yahoo.com
    18. Mihai Batog-Bujeniţă – bmb.curs@yahoo.com
    19. Viorel Roman – roman@uni-bremen.de
    20. Elena Buica – buni@netshop21.com
    21. Magdalena Albu – albumagdalena@yahoo.com
    22. Ioan Lila – ioan17lila@gmail.com
    23. Cornelu Leu – leuc@upcmail.ro
    24. Diaconescu Ligya – star_ligya@yahoo.com
    25. Alexandru Florinel Tene – al.florintene@yahoo.com
    26. Ion Iancu Vale – ioniancuvale@yahoo.com
    27. Ovidiu Creanga – ovid.creanga@gmail.com
    28. Dragos Preda – dragos.c.l.preda@gmail.com
    29. Lila Cristina – lila_voila@yahoo.fr
    30. Stefan Doru Dancus – dorudancus@yahoo.com
    31. Vavila Popovici – vavila.popovici@hotmail.com
    32. Roni Caciularu – ronyc8@bezeqint.net
    33. Cristian Bodnarescu – cristian.bodnarescu@gmail.com
    34. Elena Armenescu – elena.armenescu22@gmail.com
    35. Ioana Sandu – sandu_ioana72@yahoo.com
    36. Simona Botezan – simona_botezan@yahoo.com
    37. Baky Ymeri – albanvoka@yahoo.com
    38. Danaela Dor – dordanaela@gmail.com
    39. Gabriela Calutiu Sonnenberg – villa@la-gamba.net
    40. Gheorghe Goldhammer – goldhamer@013.net
    41. Adrian Munteanu – blitzro@yahoo.com
    42. Angela Baciu – angela_baciu@yahoo.com
    43. Carmen Musat Coman – comancarmen@gmail.com
    44. Ovidiu Costel Carpusor – carpusor_ovidiu@yahoo.fr
    45. Victor Roncea – victor.roncea@gmail.com
    46. Alexandru Stanciulescu Barda – stanciulescubarda@gmail.com
    47. Cosmin Faur – cosmin_faur@yahoo.com
    48. Mihai Stirbu – mihai_shtirbu@yahoo.com
    49. Mirela Aldea – mirykee@gmail.com
    50. Angela Monica Jucan – angelamonicajucan@yahoo.com
    51. Ciprian Trandafirescu – ciprian@trandafirescu.net
    52. Denis Marian Malciu – marian_malciu@yahoo.co.uk
    53. Corneliu Florea – dumitrupadeanu-cf@shaw.ca
    54. Elisabeta Iosif – iosifelis@yahoo.com
    55. Evu Eugen – evueugen@yahoo.com
    56. Gabriela Genţiana Groza – gentiana.groza@yahoo.com
    57. George Stroia – geocosynus@gmail.com
    58. Iancu Lavinia – lavi_ian@yahoo.com
    59. Mihaela Serban – mihaelaserban6@gmail.com
    60. Petru Jipa – petrujipa@gmail.com
    61. Anita Radulescu – anita_radulescu@yahoo.com
    62. Corina Lupu – corinadiamanta@yahoo.com
    63. Dorel Aurel Marcusanu – marcusanuaurel@yahoo.com
    64. Gheorghe Neagu – gheorgheneagu@yahoo.com
    65. Maria Roman – maria36roman@gmail.com
    66. Alice Boboc – aliceboboc@yahoo.com
    67. Anca Goja – ancago@yahoo.com
    68. Andreea Torba – andreea.torba@ro.redbull.com
    69. Camelia Boiciuc – cameliaboiciuc@yahoo.com
    70. Constantin Milea Sandu – cmileasandu@yahoo.com
    71. Constantin Popa – catalin.popa79@yahoo.com
    72. Cristina Oprea – cristinao_1970@yahoo.com
    73. Daniel Dimache – danieldimache2003@yahoo.com
    74. Daniela Gifu – gifudaniela@yahoo.com
    75. Dimitrie Grama – gramadimitrie@gmail.com
    76. Ecaterina Cimpean – cathy@prodiaspora.de
    77. Flora Margarit Stanescu – flora481@gmail.com
    78. Florentin Smarandache – fsmarandache@yahoo.com
    79. Florica Bud – florica_bud@yahoo.com
    80. George Safir – george_safir@yahoo.com
    81. Geta Nedelcu – samanta47@yahoo.com
    82. Ioana Moldovan – ioanadrecin@yahoo.com
    83. Lauric Cristina – cristina_lauric@yahoo.com
    84. Liviu Antonesei – liviuant2001@yahoo.fr
    85. Marina Glodici – marinaglodici@yahoo.com
    86. Mihaela Cristescu – ct072005@yahoo.com
    87. Nora Anghelescu – nora@noraphotos.com
    88. Rodica Anghelescu – anghelescu.rodica@yahoo.com
    89. Saveta Vărăreanu – savetaro@Yahoo.com
    90. Valeriu Cercel – valdesigninc@sympatico.ca
    91. Verona Ionescu – verona.ion1979@gmail.com
    92. Vlad Cubreacov – cubreacov@gmail.com
    93. Zavoianu Vali – zavoianu.spania@yahoo.com
    94. Adalbert Gyuris – adalbertgyuris@hotmail.com
    95. Adelina Anei – aneiadelina@yahoo.com 
    96. Andrei Oisteanu – oisteanu@upcnet.ro
    97. Aura Christi – contemporanul@yahoo.com
    98. Bianca Marcovici – bianca_marcovici@yahoo.co.uk
    99. Camelia Tripon – camelia.tripon@yahoo.com
    100. Daniel Roxin – danielroxin@yahoo.com
    101. Doina Dragut – doinadragut53@gmail.com
    102. Dona Tudor –  donatudor@gmail.com
    103. Doru Sicoe – dsicoe@yahoo.com
    104. Florin Zaheu – zaheu@aol.com
    105. Gabriela Cenusa – gabrielacenusa92@yahoo.com
    106. Gabriela Petcu – gabrielle_124@yahoo.com
    107. Gheorghe Constantin Nistoroiu – gh.nistoroiu@gmail.com
    108. Gheorghe Dragan – dragan_gdf@yahoo.com
    109. Gina Sturdza – gina.sturdza@bell.net
    110. Lia Lungu – lialungu@aol.com
    111. Liana Saxone – Horodi – horodi@gmail.com
    112. Lucia Olaru Nenati – londimitrie@yahoo.com
    113. Maria Dobrescu – mariaoprea21@yahoo.com
    114. Pascu Balaci – pascu_balaci@yahoo.co.uk
    115. Raluca Berceanu – raluca.berceanu@gmail.com
    116. Vasile Prundus – vasileprundus@yahoo.com.au
    117. Viorela Codreanu Tiron – viorelacodreanu@yahoo.com
    118. Zaharia Bonte – zahariabonte@yahoo.com
    119. Marian Negotei – nai_ram@yahoo.com
    120. Florin Ghiuta floringhiuta@yahoo.com

<<<    IMPORTANT !!!    >>>

Revista electronica “Totpal’s Daily News” este rezultatul pasiunii (hobby!) si implicarii voluntare a realizatorului ei, nu a fost creata cu scop comercial iar  toate informatiile si articolele sunt prezentate gratuit si nediscriminatoriu publicului larg.
Drepturile intelectuale asupra materialelor si informatiilor publicate, inclusiv ale fotografiilor, apartin autorilor lor. Opiniile continute in materialele publicate pe site apartin in mod exclusiv autorilor acestora, ei fiind in totalitate responsabili pentru acuratetea informatiilor continute si asumandu-si intreaga responsabilitate pentru afirmatiile facute.
Proprietarul site-ului totpal.ro nu poate fi facut responsabil pentru inexactitatea informatiilor sau pentru eventualele prejudicii aduse altor persoane prin afirmatii facute de catre autorii articolelor sau de catre persoanele intervievate. De asemenea, proprietarul site-ului nu isi asuma raspunderea pentru greselile de scriere sau punctuatie care  ar putea modifica intelesul textului.
Sunt acceptate propuneri de colaborari sau sugestii referitoare la diferite teme ce ar putea fi abordate in cadrul publicatiei. Cei interesati pot folosi exclusiv adresa de e-mail ca modalitate de contact. Nu garantam raspunsul sau publicarea tuturor materialelor trimise. Realizatorul site-ului îşi rezervă dreptul de a selectiona sau de a nu publica materiale care reprezintă atacuri la persoană sau folosesc un limbaj neadecvat.

Copyright-ul tuturor materialelor apartine exclusiv autorilor lor, fara nicio obligatie din partea site-ului totpal.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.